Glamping w środku lasu, bezpośrednio przy rzece

Nowy trend, który także w Norwegii spotkał się z zainteresowaniem, jest to tak zwany „Glamping“. Za tym neologizmem, który powstał z dwóch słów „Glamour“ i „Camping“, kryje się luksusowe kempingowanie. Tak więc gdybyście Państwo chcieli spędzić urlop na świeżym powietrzu w pobliżu rzeki, jednocześnie dbając o swoją wygodę, to ten sposób kempingowania będzie najodpowiedniejszy.
Ta możliwość jest przede wszystkim idealna dla rodzin z dziećmi i psem, by móc cieszyć się naturą bez rozbijania wieloosobowego namiotu. Ten, kto chce spędzić swój urlop w wyjątkowy sposób, odnajdzie się u nas.
Zakwaterowanie, które oferuje 6 miejsc do spania, położone jest w ustronnym lesie i składa się z domku letniskowego i przebudowanej przyczepy kempingowej, jak również dużego tarasu z niesamowitym widokiem w kierunku rzeki. Od czasu do czasu przychodzą krowy, a poza tym jest się całkowicie z dala od cywilizacji – natomiast do najbliżej leżącego gospodarstwa idzie się pieszo 10 min. W chatce jest możliwość gotowania jak również prania i domek z toaletą.