Zadbane pokoje dwuosobowe z darmowym Wi-Fi i wspólnym prysznicem/WC

4 zadbane pokoje dwuosobowe z darmowym Wi-Fi i wspólnym prysznicem/WC –
zapraszają do relaksowania i rozważań

Cztery pokoje gościnne w głównym budynku oferują Państwu piękny widok na przyległy las i łąki, doliny i jezioro Snåsa. Z tego miejsca często można obserwować żyjące na wolności zwierzęta – a jeśli ma się dużo szczęścia także jednego lub kilka łosi.
Również teren wokół gospodarstwa ma w zanadrzu wiele niespodzianek. Tutaj najbardziej skorzystają rodziny z dziećmi. Palenisko zaprasza na przyjemne wieczory przy grillu lub ognisku, duży domek na drzewie oferuje dużo miejsca na małe przygody, liczne hamaki do wylegiwania się, a na trampolinie można się wyżyć do woli. Ponadto za drobną opłatą można wypożyczyć rowery, łódki wiosłowe i sprzęt wędkarski.
Dla większych jak i mniejszych miłośników zwierząt na naszym przyległym gospodarstwie można podziwiać krowy, dużo małych cielaków, owiec, baranów i królików.
Wspaniałą alternatywą jest oczywiście też wygodne opalanie się i czytanie książki, może przy filiżance kawy. A na marginesie: Do Państwa dyspozycji stoi małe pomieszczenie kuchenne – do przygotowania ,wypicia kawy lub zjedzenia przekąski.
Rano na Państwa czeka bogato zastawiony stół śniadaniowy i daje podstawę dobrego rozpoczęcia dnia.